Usługi targowe

Elementy wyposażenia stoiska

Jeśli posiadasz już stoisko targowe może się okazać, że potrzebujesz jeszcze kilku dodatkowych elementów. W naszej ofercie systemów wystawienniczych znaleźć można szereg przydatnych na tragach produktów.

Posiadamy kilka różnych rodzajów lad, różniących się rozmiarami oraz sposobem wykończenia. Podobną do lad informacyjnych funkcję pełnią kufry transportowe, które przykryte blatem i owinięte grafiką tworzą punkt informacyjny. Po zakończonej prezentacji kufer przyda się do zapakowania różnych elementów stoiska targowego – oświetlenia, grafiki i elementów konstrukcji.

Inne przydatne produkty to składane stojaki na ulotki, które pozwalają w elegancki sposób wyłożyć materiały drukowane do formatu A4. Dla wygody stojaki na ulotki SwingUp dostarczane są w torbach transportowych, a dla jeszcze większej wygody w torbach transportowych na kółkach. Taka torba pozwala z łatwością ciągnąć stojak, który wraz z pozostawionymi na nim materiałami może nieco ważyć. W złożonym stojaku mieści się 500 kartek A4, których nie trzeba ściągać do transportu.

Inny ciekawy element wyposażenia stoiska na targach to dostępna w systemie Flexiframe urna na ulotki. Wolnostojąca urna przyda się do zbierania kontaktów w przypadku dużego ruchu na stoisku oraz przy organizacji konkursów dla odwiedzających.